Klasyfikacja generalna - klasa GT-15


Klasyfikacja w biegu 1
Lp Klasa Nr start Foto Nazwsko, imie Kraj Klub Miejsce Punkty Okr Czas biegu Śr czas okr Opis
1GT-15 12TRZEBNIAK , KAROL POLKS 51 TORUŃ 1400609:00:9601:30:16
2GT-15 40DANKOWSKI , FRANCISZEKPOLWKS ZEGRZE 2300609:57:9701:39:66
3GT-15 39LEMPERT , GABRIELA PL WKS ZEGRZE 3225610:05:3301:40:89
4GT-15 85SUJKOWSKI , TOMASZ PL KS 51 TORUŃ 4169610:15:4401:42:57
5GT-15 84BONDER , PATRYK POLWKS ZEGRZE 5127610:17:6901:42:95
6GT-15 87ROCHNOWSKI , JAKUB PL WKS ZEGRZE 00000:00:0000:00:00

Generalna klasyfikacja po biegu 1

Lp Klasa Nr start Nazwsko, imie Kraj Klub Miejsce Punkty
1GT-15 12TRZEBNIAK KAROL POLKS 51 TORUŃ 1400
2GT-15 40DANKOWSKI FRANCISZEKPOLWKS ZEGRZE 2300
3GT-15 39LEMPERT GABRIELA PL WKS ZEGRZE 3225
4GT-15 85SUJKOWSKI TOMASZ PL KS 51 TORUŃ 4169
5GT-15 84BONDER PATRYK POLWKS ZEGRZE 5127
6GT-15 87ROCHNOWSKI JAKUB PL WKS ZEGRZE
Klasyfikacja w biegu 2
Lp Klasa Nr start Foto Nazwsko, imie Kraj Klub Miejsce Punkty Okr Czas biegu Śr czas okr Opis
1GT-15 12TRZEBNIAK , KAROL POLKS 51 TORUŃ 1400609:20:5701:33:43
2GT-15 87ROCHNOWSKI , JAKUB PL WKS ZEGRZE 2300609:48:0901:38:02
3GT-15 39LEMPERT , GABRIELA PL WKS ZEGRZE 3225609:55:3401:39:22
4GT-15 85SUJKOWSKI , TOMASZ PL KS 51 TORUŃ 4169610:08:1401:41:36
5GT-15 84BONDER , PATRYK POLWKS ZEGRZE 5127610:10:9401:41:82
6GT-15 40DANKOWSKI , FRANCISZEKPOLWKS ZEGRZE 695610:20:1701:43:36

Generalna klasyfikacja po biegu 2

Lp Klasa Nr start Nazwsko, imie Kraj Klub Miejsce Punkty
1GT-15 12TRZEBNIAK KAROL POLKS 51 TORUŃ 1800
2GT-15 39LEMPERT GABRIELA PL WKS ZEGRZE 2450
3GT-15 40DANKOWSKI FRANCISZEKPOLWKS ZEGRZE 3395
4GT-15 85SUJKOWSKI TOMASZ PL KS 51 TORUŃ 4338
5GT-15 87ROCHNOWSKI JAKUB PL WKS ZEGRZE 5300
6GT-15 84BONDER PATRYK POLWKS ZEGRZE 6254
Klasyfikacja w biegu 3
Lp Klasa Nr start Foto Nazwsko, imie Kraj Klub Miejsce Punkty Okr Czas biegu Śr czas okr Opis
1GT-15 12TRZEBNIAK , KAROL POLKS 51 TORUŃ 1400609:35:3501:35:89
2GT-15 87ROCHNOWSKI , JAKUB PL WKS ZEGRZE 2300609:59:5201:39:92
3GT-15 40DANKOWSKI , FRANCISZEKPOLWKS ZEGRZE 3225610:01:8201:40:30
4GT-15 39LEMPERT , GABRIELA PL WKS ZEGRZE 4169610:08:2501:41:38
5GT-15 85SUJKOWSKI , TOMASZ PL KS 51 TORUŃ 5127610:19:8901:43:32
6GT-15 84BONDER , PATRYK POLWKS ZEGRZE 00000:00:0000:00:00

Generalna klasyfikacja po biegu 3

Lp Klasa Nr start Nazwsko, imie Kraj Klub Miejsce Punkty
1GT-15 12TRZEBNIAK KAROL POLKS 51 TORUŃ 11200
2GT-15 40DANKOWSKI FRANCISZEKPOLWKS ZEGRZE 2620
3GT-15 39LEMPERT GABRIELA PL WKS ZEGRZE 3619
4GT-15 87ROCHNOWSKI JAKUB PL WKS ZEGRZE 4600
5GT-15 85SUJKOWSKI TOMASZ PL KS 51 TORUŃ 5465
6GT-15 84BONDER PATRYK POLWKS ZEGRZE 6254