Klasyfikacja generalna - klasa GT-30


Klasyfikacja w biegu 1
Lp Klasa Nr start Foto Nazwsko, imie Kraj Klub Miejsce Punkty Okr Czas biegu Śr czas okr Opis
1GT-30 55TUCKOVS , MAKSIMIL. LAT 14001113:43:3301:14:85
2GT-30 19ARAND , STEFAN EST 23001113:48:3901:15:31
3GT-30 10BLOMBERG , MAX FIN 32251113:49:9201:15:45
4GT-30 2KOMMISAAR , AIVAR EST 41691113:55:9601:16:00
5GT-30 83SARLIN , SANDER EST 51271114:01:2901:16:48
6GT-30 74VILMUNEN , JARNO FIN 6951114:03:1101:16:65
7GT-30 96VIRTALEN , ROOPE EST 7711114:06:0701:16:92
8GT-30 17SOODLA , VIKTORIA EST 8531114:12:5501:17:50
9GT-30 51SZYMCZYK , MARCIN POLKS 51 TORUŃ 9401114:17:3301:17:94
10GT-30 11JOUL , JURI EST 10301114:31:1201:19:19
11GT-30 42WOJEWÓDZKI , MATEUSZ PL WKS ZEGRZE 11221114:52:2601:21:11
12GT-30 92SOŁTAN , AGATA POLWKS ZEGRZE 12171013:52:0701:23:21
13GT-30 21GLOGIER , LESZEK PL 13131014:17:8301:25:78
14GT-30 33MIRZEJOWSKA , MAŁGORZATAPL KS 51 TORUŃ 1491015:08:4701:30:85
15GT-30 37POPOŃCZYK , MATEUSZ POLWISŁA WARSZAWA 157814:06:8901:45:86
16GT-30 47KUKCINAVICIUS , MANTAS LTU

Generalna klasyfikacja po biegu 1

Lp Klasa Nr start Nazwsko, imie Kraj Klub Miejsce Punkty
1GT-30 55TUCKOVS MAKSIMIL. LAT 1400
2GT-30 19ARAND STEFAN EST 2300
3GT-30 10BLOMBERG MAX FIN 3225
4GT-30 2KOMMISAAR AIVAR EST 4169
5GT-30 83SARLIN SANDER EST 5127
6GT-30 74VILMUNEN JARNO FIN 695
7GT-30 96VIRTALEN ROOPE EST 771
8GT-30 17SOODLA VIKTORIA EST 853
9GT-30 51SZYMCZYK MARCIN POLKS 51 TORUŃ 940
10GT-30 11JOUL JURI EST 1030
11GT-30 42WOJEWÓDZKI MATEUSZ PL WKS ZEGRZE 1122
12GT-30 92SOŁTAN AGATA POLWKS ZEGRZE 1217
13GT-30 21GLOGIER LESZEK PL 1313
14GT-30 33MIRZEJOWSKA MAŁGORZATAPL KS 51 TORUŃ 149
15GT-30 37POPOŃCZYK MATEUSZ POLWISŁA WARSZAWA 157
16GT-30 47KUKCINAVICIUS MANTAS LTU
Klasyfikacja w biegu 2
Lp Klasa Nr start Foto Nazwsko, imie Kraj Klub Miejsce Punkty Okr Czas biegu Śr czas okr Opis
1GT-30 55TUCKOVS , MAKSIMIL. LAT 14001113:44:6501:14:97
2GT-30 19ARAND , STEFAN EST 23001113:45:2501:15:02
3GT-30 2KOMMISAAR , AIVAR EST 32251113:53:6001:15:78
4GT-30 74VILMUNEN , JARNO FIN 41691113:54:5301:15:87
5GT-30 96VIRTALEN , ROOPE EST 51271113:59:5901:16:33
6GT-30 83SARLIN , SANDER EST 6951114:02:9901:16:64
7GT-30 17SOODLA , VIKTORIA EST 7711114:05:9001:16:90
8GT-30 51SZYMCZYK , MARCIN POLKS 51 TORUŃ 8531114:12:0001:17:45
9GT-30 11JOUL , JURI EST 9401114:24:9101:18:63
10GT-30 92SOŁTAN , AGATA POLWKS ZEGRZE 10301114:56:3801:21:49
11GT-30 10BLOMBERG , MAX FIN 11221013:49:2601:22:93UIM307.04
12GT-30 21GLOGIER , LESZEK PL 12171014:01:0701:24:11
13GT-30 37POPOŃCZYK , MATEUSZ POLWISŁA WARSZAWA 13131014:16:2301:25:62
14GT-30 33MIRZEJOWSKA , MAŁGORZATAPL KS 51 TORUŃ 1491014:30:4001:27:04
15GT-30 42WOJEWÓDZKI , MATEUSZ PL WKS ZEGRZE
16GT-30 47KUKCINAVICIUS , MANTAS LTU

Generalna klasyfikacja po biegu 2

Lp Klasa Nr start Nazwsko, imie Kraj Klub Miejsce Punkty
1GT-30 55TUCKOVS MAKSIMIL. LAT 1800
2GT-30 19ARAND STEFAN EST 2600
3GT-30 2KOMMISAAR AIVAR EST 3394
4GT-30 74VILMUNEN JARNO FIN 4264
5GT-30 10BLOMBERG MAX FIN 5247
6GT-30 83SARLIN SANDER EST 6222
7GT-30 96VIRTALEN ROOPE EST 7198
8GT-30 17SOODLA VIKTORIA EST 8124
9GT-30 51SZYMCZYK MARCIN POLKS 51 TORUŃ 993
10GT-30 11JOUL JURI EST 1070
11GT-30 92SOŁTAN AGATA POLWKS ZEGRZE 1147
12GT-30 21GLOGIER LESZEK PL 1230
13GT-30 42WOJEWÓDZKI MATEUSZ PL WKS ZEGRZE 1322
14GT-30 37POPOŃCZYK MATEUSZ POLWISŁA WARSZAWA 1420
15GT-30 33MIRZEJOWSKA MAŁGORZATAPL KS 51 TORUŃ 1518
16GT-30 47KUKCINAVICIUS MANTAS LTU
Klasyfikacja w biegu 3
Lp Klasa Nr start Foto Nazwsko, imie Kraj Klub Miejsce Punkty Okr Czas biegu Śr czas okr Opis
1GT-30 19ARAND , STEFAN EST 14001113:40:5901:14:60
2GT-30 10BLOMBERG , MAX FIN 23001113:42:1801:14:74
3GT-30 55TUCKOVS , MAKSIMIL. LAT 32251113:44:8201:14:98
4GT-30 74VILMUNEN , JARNO FIN 41691113:46:6301:15:15
5GT-30 83SARLIN , SANDER EST 51271113:52:6201:15:69
6GT-30 96VIRTALEN , ROOPE EST 6951114:10:8001:17:35
7GT-30 51SZYMCZYK , MARCIN POLKS 51 TORUŃ 7711114:19:2601:18:11
8GT-30 11JOUL , JURI EST 8531114:22:7701:18:43
9GT-30 42WOJEWÓDZKI , MATEUSZ PL WKS ZEGRZE 9401114:44:9601:20:45
10GT-30 92SOŁTAN , AGATA POLWKS ZEGRZE 10301114:53:1401:21:19
11GT-30 17SOODLA , VIKTORIA EST 11221013:59:8701:23:99UIM ART. 307.04 ART. 311.01.5
12GT-30 37POPOŃCZYK , MATEUSZ POLWISŁA WARSZAWA 12171013:55:9701:23:60
13GT-30 21GLOGIER , LESZEK PL 13131014:07:5001:24:75
14GT-30 33MIRZEJOWSKA , MAŁGORZATAPL KS 51 TORUŃ 1491014:18:6001:25:86
15GT-30 2KOMMISAAR , AIVAR EST
16GT-30 47KUKCINAVICIUS , MANTAS LTU

Generalna klasyfikacja po biegu 3

Lp Klasa Nr start Nazwsko, imie Kraj Klub Miejsce Punkty
1GT-30 55TUCKOVS MAKSIMIL. LAT 11025
2GT-30 19ARAND STEFAN EST 21000
3GT-30 10BLOMBERG MAX FIN 3547
4GT-30 74VILMUNEN JARNO FIN 4433
5GT-30 2KOMMISAAR AIVAR EST 5394
6GT-30 83SARLIN SANDER EST 6349
7GT-30 96VIRTALEN ROOPE EST 7293
8GT-30 51SZYMCZYK MARCIN POLKS 51 TORUŃ 8164
9GT-30 17SOODLA VIKTORIA EST 9146
10GT-30 11JOUL JURI EST 10123
11GT-30 92SOŁTAN AGATA POLWKS ZEGRZE 1177
12GT-30 42WOJEWÓDZKI MATEUSZ PL WKS ZEGRZE 1262
13GT-30 21GLOGIER LESZEK PL 1343
14GT-30 37POPOŃCZYK MATEUSZ POLWISŁA WARSZAWA 1437
15GT-30 33MIRZEJOWSKA MAŁGORZATAPL KS 51 TORUŃ 1527
16GT-30 47KUKCINAVICIUS MANTAS LTU
Klasyfikacja w biegu 4
Lp Klasa Nr start Foto Nazwsko, imie Kraj Klub Miejsce Punkty Okr Czas biegu Śr czas okr Opis
1GT-30 19ARAND , STEFAN EST 14001113:45:9201:15:08
2GT-30 10BLOMBERG , MAX FIN 23001113:47:4501:15:22
3GT-30 55TUCKOVS , MAKSIMIL. LAT 32251113:49:8701:15:44
4GT-30 74VILMUNEN , JARNO FIN 41691113:50:3701:15:49
5GT-30 83SARLIN , SANDER EST 51271113:57:2301:16:11
6GT-30 17SOODLA , VIKTORIA EST 6951114:04:7601:16:80
7GT-30 51SZYMCZYK , MARCIN POLKS 51 TORUŃ 7711114:18:2701:18:02
8GT-30 11JOUL , JURI EST 8531114:20:3001:18:21
9GT-30 42WOJEWÓDZKI , MATEUSZ PL WKS ZEGRZE 9401115:00:7801:21:89
10GT-30 92SOŁTAN , AGATA POLWKS ZEGRZE 10301115:07:9701:22:54
11GT-30 37POPOŃCZYK , MATEUSZ POLWISŁA WARSZAWA 11221014:07:8901:24:79
12GT-30 2KOMMISAAR , AIVAR EST
13GT-30 21GLOGIER , LESZEK PL
14GT-30 33MIRZEJOWSKA , MAŁGORZATAPL KS 51 TORUŃ
15GT-30 47KUKCINAVICIUS , MANTAS LTU
16GT-30 96VIRTALEN , ROOPE EST

Generalna klasyfikacja po biegu 4

Lp Klasa Nr start Nazwsko, imie Kraj Klub Miejsce Punkty
1GT-30 19ARAND STEFAN EST 11100
2GT-30 55TUCKOVS MAKSIMIL. LAT 21025
3GT-30 10BLOMBERG MAX FIN 3825
4GT-30 74VILMUNEN JARNO FIN 4507
5GT-30 2KOMMISAAR AIVAR EST 5394
6GT-30 83SARLIN SANDER EST 6381
7GT-30 96VIRTALEN ROOPE EST 7293
8GT-30 17SOODLA VIKTORIA EST 8219
9GT-30 51SZYMCZYK MARCIN POLKS 51 TORUŃ 9195
10GT-30 11JOUL JURI EST 10146
11GT-30 42WOJEWÓDZKI MATEUSZ PL WKS ZEGRZE 11102
12GT-30 92SOŁTAN AGATA POLWKS ZEGRZE 1290
13GT-30 37POPOŃCZYK MATEUSZ POLWISŁA WARSZAWA 1352
14GT-30 21GLOGIER LESZEK PL 1443
15GT-30 33MIRZEJOWSKA MAŁGORZATAPL KS 51 TORUŃ 1527
16GT-30 47KUKCINAVICIUS MANTAS LTU