Klasyfikacja generalna - klasa OSY-400


Klasyfikacja w biegu 1
Lp Klasa Nr start Foto Nazwsko, imie Kraj Klub Miejsce Punkty Okr Czas biegu Śr czas okr Opis
1OSY-400 29STRUMNIK , CEZARY POLPRZYGODA CHODZIEZ 1400404:17:4401:04:36
2OSY-400 77STĘPNIAK , GRZEGORZ POLTKKF WODNIK 2300404:21:1201:05:28
3OSY-400 46GOLIŃSKI , ALEKSANDERPOLWKS ZEGRZE 3225404:37:9201:09:48
4OSY-400 94POŹNIAK , MICHAŁ POLKSMIM TRZCIANKA 4169404:44:5701:11:14
5OSY-400 52KAUSA , MICHAŁ POLBASZTA ŻNIN 00000:00:0000:00:00

Generalna klasyfikacja po biegu 1

Lp Klasa Nr start Nazwsko, imie Kraj Klub Miejsce Punkty
1OSY-400 29STRUMNIK CEZARY POLPRZYGODA CHODZIEZ 1400
2OSY-400 77STĘPNIAK GRZEGORZ POLTKKF WODNIK 2300
3OSY-400 46GOLIŃSKI ALEKSANDERPOLWKS ZEGRZE 3225
4OSY-400 94POŹNIAK MICHAŁ POLKSMIM TRZCIANKA 4169
5OSY-400 52KAUSA MICHAŁ POLBASZTA ŻNIN
Klasyfikacja w biegu 2
Lp Klasa Nr start Foto Nazwsko, imie Kraj Klub Miejsce Punkty Okr Czas biegu Śr czas okr Opis
1OSY-400 29STRUMNIK , CEZARY POLPRZYGODA CHODZIEZ 1400404:13:4801:03:37
2OSY-400 77STĘPNIAK , GRZEGORZ POLTKKF WODNIK 2300404:21:8801:05:47
3OSY-400 52KAUSA , MICHAŁ POLBASZTA ŻNIN 3225404:28:6401:07:16
4OSY-400 46GOLIŃSKI , ALEKSANDERPOLWKS ZEGRZE 4169404:32:4801:08:12
5OSY-400 94POŹNIAK , MICHAŁ POLKSMIM TRZCIANKA 5127404:37:4801:09:37

Generalna klasyfikacja po biegu 2

Lp Klasa Nr start Nazwsko, imie Kraj Klub Miejsce Punkty
1OSY-400 29STRUMNIK CEZARY POLPRZYGODA CHODZIEZ 1800
2OSY-400 77STĘPNIAK GRZEGORZ POLTKKF WODNIK 2600
3OSY-400 46GOLIŃSKI ALEKSANDERPOLWKS ZEGRZE 3394
4OSY-400 94POŹNIAK MICHAŁ POLKSMIM TRZCIANKA 4296
5OSY-400 52KAUSA MICHAŁ POLBASZTA ŻNIN 5225
Klasyfikacja w biegu 3
Lp Klasa Nr start Foto Nazwsko, imie Kraj Klub Miejsce Punkty Okr Czas biegu Śr czas okr Opis
1OSY-400 46GOLIŃSKI , ALEKSANDERPOLWKS ZEGRZE 1400404:28:8101:07:20
2OSY-400 77STĘPNIAK , GRZEGORZ POLTKKF WODNIK 2300404:35:1801:08:80
3OSY-400 29STRUMNIK , CEZARY POLPRZYGODA CHODZIEZ 3225404:39:0201:09:76
4OSY-400 52KAUSA , MICHAŁ POLBASZTA ŻNIN 4169404:51:2701:12:82
5OSY-400 94POŹNIAK , MICHAŁ POLKSMIM TRZCIANKA 5127405:25:8701:21:47

Generalna klasyfikacja po biegu 3

Lp Klasa Nr start Nazwsko, imie Kraj Klub Miejsce Punkty
1OSY-400 29STRUMNIK CEZARY POLPRZYGODA CHODZIEZ 11025
2OSY-400 77STĘPNIAK GRZEGORZ POLTKKF WODNIK 2900
3OSY-400 46GOLIŃSKI ALEKSANDERPOLWKS ZEGRZE 3794
4OSY-400 94POŹNIAK MICHAŁ POLKSMIM TRZCIANKA 4423
5OSY-400 52KAUSA MICHAŁ POLBASZTA ŻNIN 5394